nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 24.05.2007 16:22

Zniszczony dobry początek

Pierwszy raz zauroczyłem się, bardzo polubiłem tę dziewczynę. Niestety, młodszy kolega coś zauważył, narobił plotek, że ja tylko żartuję i udaję. Dziewczyna się obraziła i milczy! Co robić?! Zauroczony

Nie pozwól, by plotki i głupota smarkacza zepsuły miłą znajmość. Szkoda, że ona uwierzyła. Na przyszłość zapamiętaj, by wszystkie nieporozuminia wyjaśniać od razu!!! To bardzo ważne. Szkoda, że tak długo już milczycie. Zatrzymaj ją, kiedy będziecie się mijali. Poproś o małą chwilkę i powiedz szczerze, że nie wiesz, dlaczego ten mały takie bzdury naopowiadał. Może miał dziecięcą radość zniszczenia czegoś, czego nie rozumiał. Poproś, by powrócić do tej miłej znajomości i rozmów.
Jeśli ona odrzuci twoje wyjaśnienia, to znaczy, że jest jeszcze bardzo dziecinna.
Ale nawet wtedy, możesz próbować dalej, możesz pisać, zaprosić na rozmowę. Chyba masz jej numer komórki, pisz jej miłe SMS-y, pisz miłe listy. Już jutro uśmiechnij się do niej radośnie, zatrzymaj się i powiedz, że koniecznie musisz wyjaśnic pewną sprawę.
Najgorsza wada dorosłych- że nie potrafią się dogadać. Nie powtarzajcie tej wady! Staraj się wyjaśnić sytuację. Obojętnie, w kim jeszcze w życiu będziesz zauroczony, to zawsze się znajdą różni złośliwcy, którzy chętnie niszczą czyjąś przyjaźń lub miłość. Takie nieporozumienia trzeba załatwiać od razu, z pełną szczerością.


Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione