nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 24.05.2007 15:54

Ona "nie wie"

Zauroczyłem się po raz pierwszy w życiu! Przeprowadziłem z dziewczyną szczerą rozmowę, a ona na moje słowa wciąż odpowiada "nie wiem". Jak to rozumieć? Zauroczony

Jeśi ona odpowiada "nie wiem", to może właśnie tyle znaczyć, że ona obecnie nie wie, czego chce, o czym marzy. Zdarza się, szczególnie nastolatkom!
W pierwszym liście napisałeś, że miesiąc temu zaczęła się ta przyjaźń, a zdanie potem, że od miesiąca ona się nie odzywa. No to znaczy, że te miłe chwile trwały bardzo krótko? Może głupie klasowe plotki utwierdziły ją w czymś? Może jednak nie była do końca pewna, że chce tej znajomości, by rozwijała się w tym kierunku?
W Waszym wieku często się nie wie, czego się chce. Znałam dziewczynę, która lubiła swojego kolegę, a jednak odmawiała mu spotkań, kontaktów i sama nie wiedziała dlaczego. Potem po latach mówiła, że po prostu nie czuła jeszcze potrzeby takich kontaktów. Zeszli się kilka lat później. Dlatego możesz jej wierzyć, że ona niczego nie wie. Jeśli Ci na niej zależy, to czekaj, aż będzie wiedziała albo szukaj dalej, poznawaj wiele kolezanek,zaczynaj od zwyczajnych, kolezeńskich kontaktów!!

Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione