nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021
dodane 24.04.2007 17:12

Skutki wycieczki

Bardzo spodobał mi się kolega, powiedział koleżance, że ja też mu się podobam. Potem była wycieczka, na którą nie mogłam pojechać. On tam zaczepiał jedną dziewczynę. A mi na nim zależy. W szkole patrzy na nas obie! Nastolatka

Nie licz na to, że tym wieku chłopak będzie stały w uczuciach. Mało który jest zainteresowany jedną dziewczyną. Chłopcy robią się bardzo ciekawi dziewczyn, chcą ich jak najwięcej poznać. Ty marzysz o wierności, wyłączności, a on chce próbować, podrywać, flirtować. Dlatego możesz z nim żartować, możesz sie nawet spotkać, możesz z nim rozmawiać, ale nie licz na wiele. Na ogół nie wyznaje się chłopkowi uczuć, zresztą, one się tak szybko zmieniają.
Tym zachowaniem chłopak pokazał, że nie dorósł do niczego poważnego, ale to dobrze. Podejdź do tego "podobania" na wesoło, na luzie, nie udawaj dorosłej, bądź dziewczęca, naturalna. To normalne, że chłopak sie podoba. Jeszcze bardzo wielu będzie się podobało. Wtedy można na niego patrzeć, rozmawiać i już. Musi minąć trochę czasu, nim zaczniecie się dobierać w pary, narazie to są takie próby, troche udawania, więcej flirtowania. Zachowaj rozsądek i poczucie humoru.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione