nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 29.03.2007 13:31

Zaufać sercu?

Spodobał mi się chłopak. Gdaliśmy i nagle napisał wulgarnie, bym się odczepiła. Ostatnio zagadał, ale rozmowa nie kleiła się. Ma złą opinię, jest wulgarny wobec dziewczyn, ale mi się podoba. Walczyć o niego, czy zapomnieć? Gimnazjalistka

Staraj się o nim zapomnieć! Uruchom ze wszystkich sił swój rozsądek! Ja rozumiem, że jesteś w wieku,
że serce szuka wyrazistego chłopka, że bardzo działa na was wygląd, że to podobanie jest takie ważne. Wielu cudownych, cichych i skrmnych chłopaków nie zauważacie. Marzycie o chamach. Bo w dziewczynach siedzi mocno taki pierwotny instynkt szukania silnego psychicznie parnera. Ale to było
potrzebne w czasach jaskiniowych. To już bardzo dawno temu minęło.
Chcesz być tak wulgarnie traktowana? Zawsze i wszędzie, zależna od humoru? Podejrzewam, że on ma jakieś bardzo złe wzory, którymi przesiąkł i jest przekonany, że ma prawo tak się zachować.
Miej swoja godność, dumę i szacunek dla samej siebie. Zawsze mnie martwi, że dziewczyny same się nie szanują, a potem są tak zdziwione, gdy dzieje się im krzywda i wołają o pomoc. Rozumiem, że on może się podobać. Są takie typy, które to czują, że przyciągają swoją atrakcyjnością i to wzbija ich w dumę, a bezczelność nie ma granic. Dziewczyny piszczą ze szczęścia, że zostały przez młodego chama zauważone. Czasami to dziewczyny są nawet winne, że nie wysyłają jasnych sygnałów, Że złe zachowanie chłopaków jest naganne. śmieją się, piszczą, spoglądają zadowolone i chłopcy juz sami nie wiedzą, co wolno, a co nie.
Wyrzuć go z serca! Wielu Twoich kolegów wygląda teraz niezyt atrakcyjnie, ale bardzo się zdziwisz, gdy za rok lub dwa będą nie do poznania- z charakteru i wyglądu. Szukaj kolegów zwyczajnych, do rozmawiania, do zartowania, którzy uznają zasady kultury.
Oczywiście, że zrobisz, co zechcesz. Ja tylko przedstawiam moje zdanie, a Ty jestes wolną i myslącą osobą, która podejmuje deyzję .Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione