nasze media Najnowszy numer MGN 02/2022
dodane 22.03.2007 15:01

Trudny wybór

Mam dziewczynę, ale nagle olśniła mne inna. Nie chcę z tamtą zrywać, bo też ją kocham. Ta druga jest niesamowita, jeszcze nie rozmawialiśmy, ale wiem, że jest bardzo lubiana. Lecz moja dziewczyna też ma wiele zalet. Kocham obie! Zakochany licealista

Gdy się dwie dziewczyny tak mocno podobają, to może znaczyć, że pojawi się jeszcze ta trzecia, która najmocniej zawróci Ci w głowie. Szkoda, że jesteś taki szybko do chodzenia- bo ktoś taki jak Ty powinien mieć mnóstwo koleżanek, żartować z nimi, flirtować, spotykać, ale nie mówić o uczuciach, póki nie będzie się pewnym.
Nie można kochać dwóch dziewczyn. One Ci się podobają, lubisz je, jesteś pod wrażeniem. Zresztą, tej drugiej jeszcze nie znasz osobiście, więc nie znasz jej charakteru, tylko z opowieści. A pierwszej też nie kochasz, bo co to za uczcuie, skoro inna robi na Tobie niesamowite wrażenie. Nie rozumiesz sam siebie! Mylisz miłość z podobaniem, koleżeństwem.
Trzeba wybrać lub czekać na trzecią. A najlepiej zmień swoje podejście do dziewczyn. Bądź najpierw kolegą. Staraj sie być po prostu kolegą.

Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione