nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023
dodane 22.02.2007 13:46

Tylko przyjaźń

Jeszcze troszeczkę go kocham, bo miłości tak szybko nie da się odrzucić. To on zamieszał mi w glowie. Ja nadal mam zamiar z nim utrzymywać kontakt, ale nie żeby coś więcej. Tylko przyjaźń. Nastolatka

W każdym człwieku jest wielka, ogromna potrzeba miłości! To normalne. Bo w zasadzie my- ludzie- nie rozumiemy, że to jest tęskonta za Panem Bogiem. Bo Bóg jest Miłością idealną i zostawił nam w sercach tęsknotę za sobą.
Dlatego tak bardzo miłości w życiu szukamy i chcemy kochać i być kochani. Jeśli masz w sercu miłość- to już jest pięknie. Jeśli się Wam dobrze pisze, rozmawia-to też dobrze. Bóg dał nam też rozum, byśmy się zbyt mocno nie pogubili. Dlatego czasami należy coś odsunąć, na coś lepiej poczekać. Im więcej miłości w sercu- tym piękniej. Można kochać Boga , ludzi, zwierzęta, rośliny, cały świat. Lecz tego wybranego chłopaka należy szukać bardzo ostrożne i nie spieszyć się, nie pomylić miłości z zauroczeniem, a życie połączyć z kimś, z kim da się zbudować piękną i dobrą rodzinę. To jest najtrudniesze życiowe zadanie, dlatego ludzie popełniają przy tym tak dużo pomyłek.
Przyjaźń jest pięknym darem, korzystaj z niego, a nigdy nie wyłączaj rozumu, byś mogła kiedyś zbudować wspaniała rodzinę.


Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..