nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 20.02.2007 14:03

Dziwne zauroczenie

Podoba mi się od dawna kolega, który jest typem zabijaki i biciem załatwia każdy problem. Nie wiem, czy myśleć o nim dalej, czy lepiej zapomnieć, bo mówią, że on nawet dziewczynę by uderzył. Niepewna

Prawdopodobnie Twoja nieśmiała psychika zwróciła uwagę na chłopaka, który jest bezczelny, wybuchowy, nie ma żadnych skrupułów, jest Twoją przeciwnością. To pierwotny instynkt pociągnął Cię do niego. Dziewczyny nieraz muszą sobie radzić z tym, że fascynują ich chamscy chłopcy. To jest pierwotna potrzeba znalezienia silnego psychicznie i fizycznie partnera.
Ale my nie żyjemy już w jaskiniach! Mamy duszę, rozum, wrażliwość, kulturę. Jeśli serce Cię ciągnie w kierunku chłopaka raczej prymitywnego, który nikomu nie okazuje szacunku, jest agresywny- to Ty wyrzuć go z myśli i z serca! I to jak najszybciej. Wogóle inaczej patrz na dziewczęce zauroczenia. Jeśli się ktoś podoba, to niech się podoba i na tym koniec. Może się podobać jak film, jak obraz, rzeźba i nic więcej. Przyjaźń zawierasz z kimś odpowiedzialnym, na kim można polegać! A miłość to następny etap, po przyjaźni, łączący się z przyjaźnią, gdzie stawiamy jeszcze więcej wymagań.
Im prędzej odrzuci serce nieodpowiedniego chłopaka, tym lepiej. To jak operacja lub jak usunięcie zęba -chwilę boli, ale służy zdrowiu całego organizmu!
Trzymaj się i kontroluj w przyszłości swoje zauroczenia.


Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..