nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 05.02.2007 23:00

Same problemy

Podoba mi się koleżnka, która już kilka razy przyłapała mój wzrok. Jest na mnie teraz zła, bo na szkolnej imprezie oparła się o mnie, a ja pozwoliłem sobie na "końskie zaloty". Chcę wyjść na fajnego chłopka, potrzebuję pomocy. 15-latek

Nie ma instrukcji postępowania z dziewczynami! Na ogół robi wrażenie męskie zdecydowanie, spokój, pewność siebie, siła- także psychiczna. Podoba się dziewczynom, gdy chłopcy mają swoje pasje, szaleją za sportem czy komputerami, motoryzacją i znają się na swojej dziedzinie tak dalekiej od szkolnych spraw.
Dobrze, żeby chłopak nie histeryzował, nie bał się np klasówek, potrafił przyznać się do jakiejś winy otwarcie. By potrafił powiedzieć komplement! Spojrzeć w oczy i powiedzieć, że ślicznie wygląda w tej fryzurze / bluzce, spodniach.../ Zawsze w drzwiach przepuszczać.
Dziewczyny lubią wesołych, ale to nie może być chamstwo. Nie wiem, co miałeś na myśli pisząc o "końskich zalotach", ale jeśli to coś w stylu chłopaków z Gdańska, to nie dziwię się, że dziewczyna jest zła! Na takie zachowanie nie ma pobłażania. Bo przede wszystkim masz widzieć w dziewczynie osobę, która ma swoją godność i należy ją szanować! Nigdy nie bądź wulgarny, dbaj o słownictwo, pokaż, że jesteś dojrzały. No i pamiętaj, że koń to zwierzę / chociaż piękne/, a Ty jesteś człowiekiem, więc wszelkie zaloty niech będą godne człowieka, czyli istoty rozumnej. Gniew dziewczyny bardzo dobrze o niej świadczy. Jeśli Ci na niej zależy, będziesz cierpliwie czekał, aż przebaczy, a narazie pokazuj wszystkim, że skończyłeś w wulgarnością i chamstwem.


Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..