nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 30.12.2006 21:26

Instrukcja

Jak poderwać chłopaka? Jak go do siebie przekonać? Jak go ośmielić? Chcę z nim być, ale on jest nieśmiały. Zależy mi na nim, ale on o tym nie wie. Koleżanka chciała mi pomóc ale to skończyło się kłótnią. Proszę o radę! Marta, 13

Nie ma jednego przepisu, bo każdy człowiek jest inny, co na jednego działa, to innego denerwuje. Jeśli chłopak nie będzie odwzajemniał Twoich uczuć, to nic nie pomoże. Oto kilka sposobów:
1. Gdy on będzie w pobliżu, zacznij rozmowę o czymś, co go interesuje, by mógł zabrać głos. Wtedy pokaż, jak go podziwiasz.
2. Staraj się być wciąż w zasięgu jego oczu, by czasami coś od niego pożyczyć, oddać, by go czymś poczęstować, o coś pytać.
3. Zmień coś w sobie- fryzurę, zachowanie dziewczęce, pełne gracji
4. Mów do niego w sposób koleżeński. Dobrze jest zaczynać od przyjaźni
5. Pytaj go o zdanie w różnych sprawach, żartuj z nim, pytaj, jakie typy dziewczyn lubi
6. Wyślij mu życzenia noworoczne. Jeśli możesz go gdzieś jutro spotkać, np w kościele, to zrób to i złóż życzenia noworoczne.
7. Staraj się stworzyć jakąś grupkę róweiśników, do której jego też wciągniesz. Niech to będą narazie spotkania całej grupy, tam się lepiej poznacie i może spełnią się Twoje marzenia.
Uczuć nie da się kupić ani załatwić. Czasami potrzeba cierpliwości, czasami trzeba przełknąć porażkę, czasami coś po naszej myśli się zdarzy, ale po długim czasie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..