nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021
dodane 26.10.2006 13:03

Skutki gadulstwa

Koleżanka wygadała, że bardzo podoba mi się rok starszy chłopak. Teraz on na mnie nie patrzy, traktuje mnie jak powietrze! A przecież dalej mi się podoba! Co robić? 13- latka

Wyciągnij nauczkę z popełnionego błędu! Nie wolno opowiadać o uczuciu, bo zawsze wszyscy się dowiadują i kończy się to tak, jak u Ciebie. Chłopak nie chce być tematem dziewczęcych rozmów. Pokazuje Ci, że nie chce z Tobą kontaktów. Pamiętaj, że do uczucia nie można nikogo zmusić.
Jeśli on Ci sie tak podoba i chcesz próbowac, stosuj różne sposoby, np:
1. Podejdź do niego i przeproś za zamieszanie. Powiedz, że trochę żartowałaś, a koleżnka nie zrozumiała i potraktowała serio.
2. Nigdy nie ma sensu proszenie o uczucie. Są nawet osoby, które uważają, że należy udawać zaurocznie w innej osobie.
3. Nie pokazuj, że Ci smutno, że Ci zależy. Dbaj o siebie, dbaj o oceny, dbaj o drobiazgi, bądź wesoła, rozbawiona. Niech go to zaintryguje.
4. Jeśli to niczego nie da, nie ma sensu rozpaczać. Przeczytaj artykuł na naszej stronie głównej dziewczyna "Pod prąd", gdzie dziewczyna pisze właśnie o miłości i zakochaniu.
Niezbyt pomogłam, ale na brak wzajemności pomaga tylko dobry humor, umiejętność śmiania się z siebie i otwarte oczy, które wkrótce dostrzegą kogoś nowego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione