nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021
dodane 21.09.2006 14:28

Rodzice nie każą

Od tygodnia mam dziewczynę. Jednak rodzice nie każą mi się z nią spotykać. Mówią, że najpierw nauka, później dziewczyny. A ja mam średnią 5,75. Co teraz robić? Zakochany 13- latek

Czy jesteś dyslektykiem, gdyż ilość błędów w liście była porażająca. Bo aż trudno
mi uwierzyć w tę wysoką średnią., bo dziwna jest stylistyka zdań. Nie chcę Cię urazić, ale w listach musisz być szczery.
Jako 13- latek musisz być posłuszny wobec rodziców. Zresztą, skąd jest ta dziewczyna? Nie ze szkoły? Bo na ogół spotkania odbywają się przede wszystkim w szkole, przed lekacjami i po lekacjach.
Jeśli rodzice tak mocno naciskają na naukę, to może mają do tego powody?
Młodzi od najdawniejszych czasów bywali w sobie zakochani. Zawsze były problemy ze spotkaniami. Pewnie słyszałeś o kłopotach Romea i Julii. A jednak jeśli miłość jest mocna i prawdziwa, to młodzi jakoś sobie radzą! Spotykają się przez chwilkę, piszą listy, telefonują, teraz najwięcej rozmawiają na gadu. Tak jakoś mam podejrzenie, że to Twoje "chodzenie" z dziewczyną jest jeszcze takie nieporadne, jakby trochę zabawowe. Chyba wiesz, żę rodzice są za Ciebie odpowiedzialni i bardzo mocno Cię kochają i martwią się o Ciebie. Staraj się jakoś pogodzić dojrzewanie, zakochanie i relacje z rodzicami.
To nie jest łatwe, ale możliwe. Pilnuj szkoły, by pokazać, że uczucie nie ma złego wpływu. Kontaktujcie się telefonicznie lub internetowo.
Za mało o Tobie wiem, bym mogła więcej poradzić.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione