nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021
dodane 07.09.2006 15:58

Czy warto?

Przez całe liceum myślałam o nim. Czasami rozmawialiśmy, było to dla mnie zawsze przeżycie. Do dzisiaj nie wiem, czy coś dla niego znaczyłam, gdyż odsunęłam się z powodu jego skłonności do alkoholu, a nawet narkotyków.

Niedawno spotkaliśmy się i byłam szczęśliwa, rozkojarzona, niepewna. Tymczasem on zachował się kolejny raz głupawo, jakby mnie nie znał, a nawet chyba się śmiał ze mnie z kolegami. Czy ja dobrze zrobiłam, że nie starałam się, by coś się zaczęło, skoro wciąż on tak na mnie działa, że nie potrafię spokojnie na niego patrzeć, rozmawiać?
                                                                                                                             Studentka
Nie myśl o tym chłopaku. On chyba potrzebuje dużo czasu, by dojrzeć. Ostrzegam, że bywają tacy, którzy nigdy nie dorosną. Zawsze koledzy będą najważniejsi i popularność wśród nich i ich opinia. Serce Ci drży na jego widok, bo jakoś go sobie wybrałaś w latach nauki, czymś Cię oczarował. Teraz jednak należy włączyć rozsądek, nie zajmować się chłopakiem, który wybiera alkohol i narkotyki. Przed Tobą studia, ciekawe doświadczenia, wiele nowych znajomości. Idź na spotkania duszpasterstwa akademickiego, poznawaj nowe osoby. A serce niech sobie drży na jego widok, nie zawsze należy go słuchać.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione