nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 05.09.2006 13:56

Śmiały nieśmiały

Oboje jesteśmy nieśmiali. Tymczasem on mi się coraz bardziej podoba. Prosił mnie w zeszłym roku, bym siedziała obok w autobusie jadącym na basen, bawił sie wtedy moimi włosami. Chyba podoba mu się koleżanka. Co robić? Niepewna

Tak cakiem nieśmiały to ten kolega jednak nie jest! Jeśli prosił, byś z nim usiadła, a potem bawił się Twoimi włosami, to był bardzo śmiały! Natomiast on może do końca nie być pewny swoich uczuć. Dziewczyny marzą o czułości, o tym, by ktoś je lubił, akceptował, a chłopcy szukają przygody, doświadczeń, chcą kontaktów z różnymi osobami, wciąż mogą się kimś innym fascynować.
Co mogę Ci poradzić? Chyba tylko tyle, byś od pierwszego dnia pokazała mu, jak bardzo Ci na nim zależy- uśmiechaj się do niego, podchodź, pytaj o coś. Nie wymuszaj żadnych wyznań. Nie narzucaj się z uczuciami, ale bardzo śmiało podchodź jako koleżanka! Niech on dojrzy w Tobie także przyjaciółkę, nie tylko atrakcyjną dziewczynę. Bo dziewczyny można wciąż zmieniać, a przyjaźń pozostaje. Rób tak nawet wtedy, gdyby on przez jakiś czas bardziej się interesował się inną dziewczyną. To są normalne etapy Waszego rozwoju.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione