nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021
dodane 31.08.2006 12:07

Piłkarz- ideał

Mam 13 lat i spodobał mi się 18-letni piłkarz. On mieszka w Warszawie, ja w Katowicach. Czytam z nim wywiady, wiem, jaki jest wspaniały, ale tak bym się chciała z nim skontaktować. Mamy takie same zainteresowania. Co robić? Fanka

Spróbuj do niego napisać. Zdobądź elektroniczny adres do klubu. Tylko nie pisz o miłości, że się zakochałaś. Po prostu się przedstaw, pozdrów, napisz szczerze o tym, co Ci się w nim podoba. Nawet jeśli nie odpisze, napisz jeszcze dwa listy. Ale zawsze przyjacielsko! To ważne. Z wyznań mógłby się śmiać. Przecież to nawet niewskazane, by pełnoletni mężczyzna utrzymywał kontakt z dziewczynką. Możecie narazie zostać znajomymi, potem przyjaciółmi. O spotkaniu i tak nie ma mowy, gdyż nawet nie wolno by mu było spotkać się z dzieckiem. Jak to sobie wyobrażasz? Ale jeśli on jest dla Ciebie tak ważny, to teraz powinna wystarczyć Ci znajomość na odległość, korespondencja, nawet zbieranie informacji o nim.
NIe zachowuj się histerycznie, ćwicz się w cierpliwości. Życie pisze scenariusze, których by żaden człowiek nie wymyślił, więc bądź cierpliwa. Jeśli nic się nie zmieni, to kto wie, jak się historia potoczy.
Kochaj mądrze, a to znaczy, że ma Ci zależeć na jego dobru, na jego pracy i masz być szczęśliwa, że kogoś kochasz. To uczucie ma Cię ulepszać, ma dodawać Ci skrzydeł, ma Cię rozwijać duchowo, byś była coraz lepsza i mądrzejsza. Tego Ci życzę. Poeta mówi: "I zapomnij że jesteś, kiedy mówisz, że kochasz". Przemyśl tę mądrość.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione