nasze media Najnowszy numer MGN 02/2023
dodane 18.08.2006 09:49

CHŁOPAK Z INTERNETU

Mam 11 lat. Mój chłopak jest dla mnie wszystkim! Nie widziałam się z nim od miesiąca, nie znam jego maila. Serce mi pęka, gdy pomyślę, że mógłby mieć inną dziewczynę. Poznaliśmy się w Internecie i on mnie zapytał, czy chciałabym z nim chodzić. Pomyślałam, że inne dziewczyny z klasy mają chłopaków, więc czemu nie i zgodziłam się. Tak ładnie do mnie pisał, a teraz co? Załamana

Każdy człowiek pragnie miłości i czułości, to jest zrozumiałe. Do pewnego czasu wystarcza miłość rodziców, rodziny, a potem powoli szuka się jeszcze kogoś bliskiego. Więc rozumiem, jak Cię cieszą jego miłe słowa, rozumiem, że tęsknisz. Ale jak wyglądała Wasza znajomość? Nie mogę Ci nic sensownego odpisać, gdyż za mało mi wyjaśniłaś. Jeśli chcesz, napisz dokładnie, jak wyglądało to Wasze chodzenie, a ja przedstawię Ci swoje zdanie. Teraz mogę tylko napisac, że rozumiem tęsknotę, ale wierzę, że jakoś to przetrzymasz. Zastanów się, czy nie lepiej mieć pełno kolegów w szkole, żartować z nimi, grać w piłkę, rozmawiać z nimi i dopiero z takiego koleżeństwa kiedyś wyłoni się uczucie? Twoje koleżanki jeszcze nie mają chłopaków, to raczej zabawa w chodzenie. Ale rozumiem, że taka zabawa uczy przyszłych zachowań.
A teraz spokojnie pomyśl, czy tęsknisz za tym konkretnym chłopakiem, czy raczej za swoim marzeniem o czułości, o miłości. Bo tęsknota jest prawdziwa, ale to , co Was łączyło chyba trochę mniej, co?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..