nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 28.07.2006 14:56

OD PRZEDSZKOLA

Bardzo kocham mojego chłopaka. Znam go od przedszkola. Chciałabym się z nim spotykać, ale gdy do tego dochodzi, boję się. Czy takie spotkania mają sens? Niepewna

Myślę, że Twój organizm jeszcze się trochę broni przed poważnym chodzeniem z chłopakiem. Stąd ten lęk, drżenie, strach. Może Wasze chodzenie to ostania dziecięca zabawa. Możesz powiedzieć mu o tym, że się czegoś obawiasz, sama nie wiesz czego. Możesz mu powiedzieć, że chyba jesteś za młoda na chodzenie, bo organizm się broni przed spotkaniami. Możesz traktować tego chłopaka bardziej po koleżeńsku, bądź bardziej naturalna, nie udawaj niczego, bądź szczera i nigdy nie zachowuj się wbrew sobie, nie naśladuj jakiś nieprawdziwych sytuacji z filmów. Przejście od przyjaźni do zakochania jest bardzo piękne. Nigdy nie należy udawać starszego niż się jest. Dlatego przemyśl całą sytuację, czy to chodzenie nie jest takie trochę na siłę, czy nie lepiej zachowywać się jak para przyjaciół, spędzać czas w większej grupce, by było wesoło, młodzieżowo.
Bo nie bardzo jest sens w spotkaniach, które zamiast radości niosą stres i strach. Przecież chodzenie z chłopakiem to powinna być sama radość! Jeśli tak się nie dzieje, to gdzieś tkwi błąd i należy go naprawić. Szukaj więc rozwiązań, szukajcie ich razem, bo szczerość i przyjaźń to podstawa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione