nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 11.12.2008 10:13

Pyszna "kuchnia" Małego Gościa Niedzielnego!

Przedstawiając swoją opinię o Małym Gościu Niedzielnym pozwólcie, że zabawię się trochę w kontrolera pracy kuchni, takiej prasowej...

Otóż w redakcji (kuchni) gdzie przygotowują MGN pracuje grono oddanych kucharzy (redaktorzy), którzy świetnie znają się na swoim fachu, i bardzo solidnie przykładają się do comiesięcznego wypieku (wydania) tego pysznego dla młodych czytelników pisma.

Nad wszystkim czuwa i pieczę sprawuje oczywiście szef kuchni, w tym przypadku płci żeńskiej (redaktor naczelna).

Sam wypiek (miesięcznik) ciągle emanuje lepszym smakiem (rozwija się), czym nas mile zaskakuje.

Ostatnio np. można już korzystać z jego atrakcyjnych przepisów w cyberprzestrzeni (wydanie internetowe), co jest w pełni zgodne z dokonującym się wokół postępem.

Strony z poszczególnymi przepisami (działy MGN) są przejrzyste i zrozumiale napisane.

Dużo jest smaczliwych dodatków (ciekawostek) i interesujących tematów dla młodych osób.
Każdy znajdzie tu odpowiedni przepis dla siebie (artykuł), który łatwo przyswoić i zastosować w swoje kuchni (życiu), szczególnie jeżeli chodzi o różniste porady.

Przepisy (działy) są tak przedstawione, że można zakosztować (przeczytać) smakołyków (ciekawostek) z całego świata i z Polski.
Znalazło się także miejsce na przepyszne desery (humor) i na przystrajanie przygotowywanych potraw (kolorowe, dobrej jakości fotografie).

Oprócz strawy dla ciała (czytanie ogólne) jest też coś i dla ducha (nauka kościoła katolickiego, coś na przekąskę dla ministrantów) oraz słuszne zasady dzielenia się przygotowanymi potrawami ze swoimi bliźnimi (różne pożyteczne akcje).

Mimo zastosowania wielu porządnych składników w tej kuchni (m.in.dobra jakość papieru, kolory itp), jej finalny produkt nie cechuje się wygórowaną ceną, co nie jest takie obojętne nabywcom tego specjału (MGN)!

Nawet kuchcik fałszerz (sfałszowane obrazy Franka Fałszerza), który za wszelką cenę chce zastąpić oryginalne komponenty - tymi podrabianymi i gorszej jakości, nie daje rady mimo usilnych starań...

Jednym słowem - MGN - to pyszna i zdrowa kuchnia dla młodych ludzi i nie tylko!!!


Z pozdrowieniami kontroler
Paweł Wajdzik

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..