nasze media MGN 07/2024
dodane 09.12.2008 16:39

Kto pierwszy ten lepszy

Witam :) Mam na imię Ewa. Moja przygoda z "Małym Gościem" rozpoczęła się gdy miałam 7 lat."Mały Gość" trafiał do mojego domu z kościoła.

Witam :

Mam na imię Ewa. Moja przygoda z "Małym Gościem" rozpoczęła się gdy miałam 7 lat."Mały Gość" trafiał do mojego domu z kościoła. Ja i moje rodzeństwo z wielką chęcią czytaliśmy to czasopismo, więc każdy chciał jak najszybciej mieć je w rękach. Często było tak, że "kto pierwszy ten lepszy..." Dziś mam 12 lat i choć moje rodzeństwo jest już starsze, w wolnym czasie równie chętnie sięga po "Małego Gościa" :)

Czasopismo, które najbardziej mi się podoba to "Mały Gość". Jest w nim wiele ciekawych, różnorodnych informacji oraz pięknych, kolorowych zdjęć, które często można wykorzystać w szkole.

Wiele czasopism dla nastolatek promuje życie niezgodne a wiarą! Natomiast "Mały Gość" naucza jak wiernie kroczyć za Chrystusem - dlatego jest dla mnie tak szczególnie wartościowy :).

"Mały gość" jest rewelacyjnym czasopismem! Oprócz baaaardzo ciekawych działów i poruszanych tematów podoba mi się również pomysłowość redakcji - bo przecież gdyby nie Wy, to czasopismo by nie powstało.

Wiecie jak trafić do naszych gustów - każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na wiek :)
I za to Wam dziękuję.

Dla mnie najciekawsze działy to:

"Mędrzec dyżurny"- potrafi wspaniale wytłumaczyć każde pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości;
"Poważny temat"- dział ten opisuje tematy, które są ważne i często poruszające;
"Darmowe korepetycje"- w tym dziale poruszane są problemy, które czasami dotyczą mnie samej.

Dzięki mądrym odpowiedziom na pytania, wiem jak rozsądnie postępować;

"Przyroda"- ten dział jest bardzo pomocny do nauki przyrody, a wiedzę tu zdobytą mogę wykorzystać na lekcji przyrody w szkole :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie całą redakcję :)

Ewa Wilchowska

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..