nasze media Najnowszy numer MGN 06/2022
dodane 26.11.2008 15:03

To nie tylko pochlebstwa

Witam. To co piszę to nie tylko pochlebstwa,ale naprawdę tak myślę. Moja przygoda z Małym Gościem Niedzielnym zaczęła się gdy miałem 7 lat, kiedy rodzice kupili Mi go przed kościołem.

Podoba mi się to czasopismo dlatego, że jest bardzo pouczające, jest w nim wiele ciekawych artykułów z wielu dziedzin. Bardzo lubię pogłówkować, dlatego z przyjemnością rozwiązuję krzyżówki i inne zagadki zamieszczane pod koniec.

Jestem wesołym chłopakiem, dlatego uwielbiam kawały z ostatniej strony. Podoba mi się Mały Gość dlatego również bo zawsze jest w nim jakiś ciekawy dodatek.

Najbardziej podoba mi się w Małym Gościu to, że wreszcie jest grubszy, że jest więcej ciekawych artykułów, zwłaszcza podobają mi się te o życiu ludzi w Afryce czy Azji.

Nigdy bym nie przypuszczał, że w XXI w. są jeszcze prześladowani i mordowani ludzie za to, że wierzą i kochają Boga. Dziękuję Wam bardzo,że mogę się dowiedzieć jak żyją, mieszkają czy uczą się moi rówieśnicy z innych części świata.

Dla mnie najciekawszy dział w nowym Małym Gościu to nauka i technika, ponieważ są tam zamieszczane dziwne i przydatne wynalazki. Można się dowiedzieć wiele ciekawych informacji i dziwi mnie to, że są tacy mądrzy ludzie, którzy potrafią takie coś skonstruować.

Interesuję się motoryzacją, dlatego najbardziej lubię artykuły o odjechanych samochodach.

Pozdrawiam Was serdecznie, bardzo mi się podoba nowy Mały Gośc, uważam, że czasopismo wasze jest najlepsze na rynku dla nastolatków. Trzymajcie tak dalej bo lepiej to się już chyba nie da. pa

Paweł Poprawa

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione