nasze media Mały Gość 06/2024
dodane 25.10.2010 10:46

Jastrzebie-Zdrój w archidiecezji katowickiej - parafia MB Czestochowskiej

Dzielę się wielką radością, że dzieci z parafii MB Częstochowskiej w Jastrzębiu-Zdroju chodzą na Rożaniec, ale też bardzo ofiarnie i z wielkim zapałem przyłączyły się do akcji Małego Gościa "SAMOCHÓD ZA GROSZE"

Postaramy się w tym tygodniu przeliczyć zabrane pieniądze i prześlemy informację. Po 2 tygodniach szklane naczynie było pełne grosików (i nie tyko...) więc przesypaliśmy je do drewnianej skrzyni, mamy nadzieję, że do końca października kolejny raz uda nam się to naczynie napełnić.

Mobilizujemy się szczególnie teraz, w Tygodniu Misyjnym. Pozdrawiamy Brata Jacka, wszystkich mieszkańców Domu Nadziei i oczywiście zespół redakcyjny Małego Gościa

Barbara Maj, katechetkaPlansza ze zdjęciami Domu Nadziei i zdjęcia z Zambii z misji w Czingombe, gdzie pracuje ks. Piotr Kołcz


Drugi list

Liczenie grosików 23 uczniom z kl IV - VI zajęło półtora godziny, później w Banku Śląskim kolejne dwie i pół godziny sprawdzały i przeliczały to dwie Panie kasjerki, ale w końcu wiemy, że dzieci z parafii MB Częstochowskiej - ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Jastrzębiu - Zdroju zebrały 611 zł i 74 grosze na samochód dla Domu Nadziei w Lusace.

Barbara Maj, katechetka« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..