nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 01.10.2009 14:13

„Mały Gość” nominowany do Nagrody TOTUS


Ogłoszono nominowanych do tegorocznych nagród TOTUS - przyznawanych w związku z Dniem Papieskim przez Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

W kategorii „TOTUS medialny dla upamiętnienia Bp. Jana Chrapka oraz jego roli w ukazywaniu osoby i nauczania Jana Pawła II w mediach" po raz trzeci nominację otrzymał „Mały Gość Niedzielny”!

Redakcja „Małego Gościa Niedzielnego" została nominowana za przedstawianie świata z perspektywy nauki chrześcijańskiej i nauczania Jana Pawła w całej jego różnorodności, nowoczesną formułę odpowiadającą percepcji dzieci i młodzieży oraz pomoc w katechezie i wychowaniu młodego pokolenia.

Wyróżnienia przyznawane są w 4 kategoriach: za osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej, charytatywnej, propagowanie nauczania Jana Pawła II oraz medialnej dla upamiętnienia postaci bp. Jana Chrapka. Uroczysta gala nagród TOTUS 2010 odbędzie się w sobotę 9 października o godz. 16.00 na Zamku Królewskim w Warszawie. Wydarzenie transmitować będą Program 2 TVP i TVP Polonia.

Oprócz „Małego Gościa Niedzielnego” w tej samej kategorii nominowani zostali: Zespół redakcyjny programu „Familijna Jedynka” Polskiego Radia, „List - miesięcznik katolicki", Radio eM oraz cykl programowy „Lekcja religii” w Religia.tv


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione