nasze media Najnowszy numer MGN 02/2023
dodane 08.07.2006 14:03

JEST NAJLEPSZY MUNDUREK !

51 szkół odpowiedziało na konkurs ogłoszony we wrześniowym numerze „Małego Gościa”. Zgłosiły się szkoły wiejskie i miejskie, z małych miasteczek i wielkich miast wojewódzkich, szkoły prywatne, katolickie i te najliczniejsze – publiczne. Szkoły podstawowe, gimnazja i zespoły szkół niemal z każdego regionu Polski.
Większość zgłaszała udział w konkursie drogą elektroniczną, ale były i takie szkoły, jak choćby szkoła podstawowa w Biskupicach w woj. świętokrzyskim, gdzie sama pani dyrektor zrobiła zdjęcie swoim uczniom, a potem dołączając miły list, przysłała zdjęcie zwykłą pocztą do redakcji „Małego Gościa”. Bardzo Wam za to dziękujemy.

W kategorii szkół podstawowych:
I miejsce
SP nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
II miejsce
SP nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie

W kategorii szkół gimnazjalnych
I miejsce
gimnazjum katolickie im. Jana Pawła II
w Gdyni
II miejsce
gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego
w Grzmiącej

Specjalne wyróżnienie
za bardzo ciekawą prezentację swoich mundurków otrzymała
Szkoła Podstawowa w Jankowicach
Oprócz prezentacji mundurków, szkoły w Wadowicach, w Skoczowie, w Gdyni, w Grzmiącej i w Jankowicach otrzymują nagrodę specjalną: roczną prenumeratę „Małego Gościa”.

Gratulujemy wszystkim. I zwycięzcom i tym, których mundurki znalazły się na naszej stronie internetowej, i tym, którzy chcieli się pochwalić swoimi mundurkami, a nie zdążyli.

Noście swoje mundurki – jak to napisali uczniowie kl. III c razem ze swoją wychowawczynią, panią Haliną Leszczak ze szkoły podstawowej im. Marynarki Wojennej w Świnoujściu – z dumą i chętnie.

O laureatach konkursu czytaj w listopadowym numerze "Małego Gościa"
Szkoły, które wzięły udział w konkursie "Małego Gościa" na najlepszy mundurek szkolny

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..