nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024

Gabi Szulik

|

MGN 02/2009

dodane 12.01.2009 13:18

Obiekt chroniony

Chroni 24 godziny na dobę. Pracuje za darmo. Daje wieczną gwarancję. Jak nazywa się ta firma? Opatrzność Boża. Niektórzy ochroniarze są znakomici. Doskonale wyszkoleni, sprawni fizycznie, wytrzymali, celnie strzelający, inteligentni, biegle władający dwoma obcymi językami. W Polsce do najlepszych należą żołnierze specjalnej jednostki GROM. Jednym z nich był Irek Dzierżęga – rozmowę z nim przeczytacie na stronie 5.


Żołnierze GROM-u są najlepsi, ale nawet oni nie mogą dać stuprocentowej gwarancji, że chronionej osobie nic się nie stanie. A poza tym, kogo chronią żołnierze GROM-u? Tylko najważniejszych z ważnych, i to w szczególnie niebezpiecznych warunkach. A co z nami, małymi żuczkami? Kto nas ochroni? Na pewno nie żołnierze GROM-u, bo jest ich podobno tylko kilkuset – dokładnie nikt tego nie wie ze względu na tajemnicę wojskową.

Obiekt chroniony   fot. SE/ EAST NEWS / PIOTR BLAWICKI Mnie chroni Opatrzność Boża. I to jedyna firma, która działa 24 godziny na dobę. Działa za darmo i daje stuprocentową gwarancję ochrony. Wystarczy zaufać. Wielu już się przekonało i opowiedzieli nam o tym. Ich historie znajdziecie na kolejnych stronach. Przed czym chroni Opatrzność Boża?

Przede wszystkim przed największym nieszczęściem, jakim jest grzech i utrata życia wiecznego z Bogiem. Noście z sobą naklejkę z napisem „Obiekt chroniony”, która jest w tym numerze „Małego Gościa”. Noście z sobą naklejkę z napisem „Obiekt chroniony”, która jest w tym numerze „Małego Gościa”.

Dostępna jest część treści. Chcesz więcej? Zaloguj się i rozpocznij subskrypcję.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..