nasze media Najnowszy numer MGN 03/2019

KAI

dodane 16.06.2011 14:11

Ewangelizacja na plażach


Na letnią ewangelizację nadmorską, która w lipcu odbędzie się na plażach i w miejscowościach wypoczynkowych nad Bałtykiem zaprasza młodzież i duszpasterze z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

"Masz dość ciepłych kapci i siedzenia w bezczynności? Chcesz przeżyć przygodę Królestwa Bożego? Polskie plaże czekają na Dobrą Nowinę, czy odważysz się iść w Jego Imię?" - nawołuje ks. Radosław Siwiński, organizator akcji. Na stronie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej tłumaczy, że "ogromna modlitwa w kościołach i głoszone słowo na ulicach i plażach powodują powrót wielu serc do Pana". Prośbę o dołączenie do akcji ewangelizacyjnej kieruje w imieniu biskupa koszalińsko-kołobrzeskiego Edwarda Dajczaka.

Ewangelizacja wzdłuż pasa nadmorskich kurortów odbędzie się po raz trzeci, w tym roku od 16 do 31 lipca. "Akcja odbywa się o żebraczym chlebie, idziemy nie mając ze sobą nic. Wyjście poprzedzone jest rekolekcjami" - informuje ks. Siwiński.

Organizatorzy akcji są otwarci na przyjęcie wszystkich chętnych, jednak w ewangelizacji mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek