nasze media Najnowszy numer MGN 03/2019

KAI

dodane 15.06.2011 10:59

„Gra o Madryt” dla młodzieży


„Gra o Madryt” – taki tytuł nosi gra dla młodzieży diecezji płockiej, która chciałaby wziąć udział w 26. Światowym Dniu Młodzieży w Madrycie. Uczestnikami gry mogą być trzyosobowe drużyny. Jedna z nich, zwycięska, w nagrodę w sierpniu wyjedzie do Hiszpanii.

Gra jest adresowana do młodych ludzi w wieku 16-25 lat. Aby wziąć w niej udział, trzeba stworzyć trzyosobową drużynę, nazwać ją i zgłosić swój udział do 25 czerwca na adres mailowy: ddm@gmail.com.

Uczestnicy gry będą sms-em otrzymywać konkretne zadania do wykonania: sportowe i teoretyczne. Zwycięży ta drużyna, która zdobędzie największą ilość punktów. W nagrodę za darmo pojedzie do Hiszpanii. W grze mogą wystartować także osoby, które już zapisały się na wyjazd na Światowy Dzień Młodzieży, dla nich nagrodą będzie kwota na tzw. kieszonkowe.

Szczegóły i zasady „Gry o Madryt” znaleźć można na stronie Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży „Studnia”: www.ddm.studnia.pl. Inicjatywę koordynuje ks. Rafał Grzelczyk, diecezjalny duszpasterz młodzieży.
« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek