nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021

PAP/a

dodane 13.09.2010 12:24

Otwierają skrzynkę dobroci


"Skrzynka Dobroci" to nowy projekt Centrum Wolontariatu - internetowa wyszukiwarka, mająca kontaktować wolontariuszy i poszukujące ich organizacje.

"Jestem studentką i mam trochę wolnego czasu, który chciałabym wykorzystać dla innych", "Zmęczony i znudzony pogonią za sukcesem, poszukuję nowego, ciekawego zajęcia, w którym można zrobić coś pożytecznego i dzięki temu pomóc samemu sobie", "Czuję się spełniona, gdy mogę pomóc innym" - to fragmenty ogłoszeń, które można znaleźć w "Skrzynce Dobroci - Internetowym Pośrednictwie Wolontariatu" dostępnej na stronie www.wolontariat.org.pl.

"Skrzynka Dobroci" powstała z myślą o wszystkich osobach, które zainteresowane są podjęciem pracy w charakterze wolontariuszy. Zarówno tych, którzy mieszkają w małych miejscowościach, mają utrudniony kontakt z Centrum Wolontariatu i nie wiedzą, gdzie znaleźć placówki zainteresowane ich pomocą czy też partnerów do realizacji swoich pomysłów, a także tych, którzy mieszkają w dużych miastach i zastanawiają się, co pożytecznego mogą zrobić w swojej okolicy.

Skrzynka jest otwarta również dla tych wolontariuszy i instytucji, którzy chcą szybko znaleźć chętnych do współpracy. Dzięki temu powstała ogólnopolska baza danych wolontariuszy oferujących pomoc oraz baza placówek szukających wolontariuszy.
« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione