nasze media Najnowszy numer MGN 09/2021

wiara.pl/a

dodane 03.09.2010 09:23

Biskup kręci dla młodych

Videoblog ks. Bp Stefana Regmunta biskupa diecezji zielonogórsko-gorzowskiej ruszy już we wrześniu

7 września b.r. odbędzie się premiera nowej inicjatywy Centrum Duszpasterstwa Młodzieży diecezji zielonogórsko-gorzowskiej i Stowarzyszenia Europejskie Centrum Wolontariatu -Videoblog Biskupa Ordynariusza Stefana Regmunta.

Organizatorzy przewidują 2 emisje w miesiącu przy czym czas pojedynczego nagrania nie będzie przekraczał 5-7 minut.

„Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnej młodzieży. Zależy nam na krótkiej i konkretnej formie mającej na celu nawiązanie relacji pomiędzy młodym człowiekiem a Księdzem Biskupem. Codzienność przynosi nowe problemy i wyzwania, chcemy o nich rozmawiać. Ważny jest dla nas również kalendarz liturgiczny – czyli wydarzenia, święta i akcenty które w danym okresie przeżywa Wspólnota Kościoła. Przede wszystkim na tym chcemy się skupiać i w oparciu o to budować przekaz” - mówi Bartłomiej Dobrzyński – pomysłodawca videoblogu.

Słowo zaproszenia do internautów skierował także Bp Stefan Regmunt: „Będzie mi miło jeśli młodzież będzie się spotykała i będę mógł do młodzieży mówić, kierować pytania, mógł zapraszać. Liczę że przynajmniej 2 razy w miesiącu będę mógł to zrobić. Kochani młodzi, nawiążmy jeszcze większą współpracę ze sobą. Bardzo na Was liczę i bardzo mi na Was zależy.

Videoblog dostępny będzie na portalu
Centrum Duszpasterstwa Młodzieży -

www.ddm.org.pl

oraz na portalu YouTube -

http://www.youtube.com/user/centrumddm

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione