nasze media Najnowszy numer MGN 12/2021

KAI/p

dodane 19.08.2010 18:14

„Słoneczni Słowianie” w Strzelnie


20 sierpnia w Strzelnie dzieci ze świetlic środowiskowych „Promyk Dnia” rozpoczną „Słoneczny Zlot” pod hasłem Słowianie. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji m.in. przedstawienia teatralne, konkursy z cennymi nagrodami oraz wyścigi samochodowe w tle.

Na trzeci już Zlot, organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chrześcijańskich Organizacji Wiejskich, przyjedzie ponad 200 dzieci i opiekunów z tych placówek w całej Polski. Gościem specjalnym będzie Jaś Mela, zdobywca dwóch biegunów, uczestnik wyprawy na Elbrus. W piątek wystąpią Maciej Jachowski i Daniel Wieleba, którzy poprowadzą i zaśpiewają na Sobotniej Gali.

Tradycyjnie podczas Słonecznego Zlotu będzie odrobina rywalizacji. Dzieci przygotowywały także przedstawienia teatralne, piosenki i wiersze poświęcone regionom, w których działają świetlice środowiskowe „Promyk Dnia”. Podczas Zlotu odbędą się konkursy, zwycięskie drużyny zdobędą cenne nagrody. Nowością będzie także budowa samochodów z tektury i przygotowanie ich do wielkiego rajdu samochodowego.
W całym kraju powstało ponad 50 świetlic środowiskowych „Promyk Dnia”.
« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione