nasze media Najnowszy numer GN 06/2021

KAI/p

dodane 19.08.2010 18:14

„Słoneczni Słowianie” w Strzelnie


20 sierpnia w Strzelnie dzieci ze świetlic środowiskowych „Promyk Dnia” rozpoczną „Słoneczny Zlot” pod hasłem Słowianie. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji m.in. przedstawienia teatralne, konkursy z cennymi nagrodami oraz wyścigi samochodowe w tle.

Na trzeci już Zlot, organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Chrześcijańskich Organizacji Wiejskich, przyjedzie ponad 200 dzieci i opiekunów z tych placówek w całej Polski. Gościem specjalnym będzie Jaś Mela, zdobywca dwóch biegunów, uczestnik wyprawy na Elbrus. W piątek wystąpią Maciej Jachowski i Daniel Wieleba, którzy poprowadzą i zaśpiewają na Sobotniej Gali.

Tradycyjnie podczas Słonecznego Zlotu będzie odrobina rywalizacji. Dzieci przygotowywały także przedstawienia teatralne, piosenki i wiersze poświęcone regionom, w których działają świetlice środowiskowe „Promyk Dnia”. Podczas Zlotu odbędą się konkursy, zwycięskie drużyny zdobędą cenne nagrody. Nowością będzie także budowa samochodów z tektury i przygotowanie ich do wielkiego rajdu samochodowego.
W całym kraju powstało ponad 50 świetlic środowiskowych „Promyk Dnia”.
« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione