nasze media Najnowszy numer MGN 01/2022

PAP/p

dodane 06.01.2010 10:16

Torres trenuje więcej niż inni


Hiszpański napastnik angielskiego klubu piłkarskiego Liverpool FC Fernando Torres ćwiczy dodatkowo pięć godzin dziennie, by móc zakończyć sezon bez częstych u niego kontuzji.

W ostatnich czterech meczach grał po 90 minut i bez dolegliwości pachwiny, które nękały go ostatnio. Uważa, że jest w dobrej formie, znacznie lepszej niż kilka miesięcy temu.

"Muszę jednak pracować trzy, cztery, a nawet pięć godzin więcej niż reszta klubowej kadry, by wyleczyć się i dotrwać do końca sezonu bez kontuzji. To dla mnie trudny czas, ale warto się męczyć jeśli chcę grać. Poza zwykłą sesją treningową z kolegami, przedtem i potem ćwiczę w sali, by wzmocnić nogę" - powiedział 25-letni Torres.

Piłkarz uważa, że będzie musiał wytrzymać ten katorżniczy reżim treningowy do końca sezonu, by zapewnić Liverpoolowi miejsce w czwórce zespołów nagradzanych grą w Lidze Mistrzów. Wicemistrz Anglii ubiegłego sezonu zajmuje obecnie siódmą pozycję w Premier League, ze stratą 4 pkt do czwartego w tabeli Tottenahamu Hotspur, z którym zagra w niedzielę u siebie, na Anfield Road.
« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione