nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021

kai/p

dodane 03.06.2009 14:44

Kapłani na www proszą o modlitwę


Na www.kaplani.com.pl kapłani potrzebujący modlitwy mogą poprosić o wsparcie duchowe. Również osoby świeckie mogą przesyłać prośby o modlitwę w intencji konkretnego księdza. W razie nagłej potrzeby wsparcia każdy ksiądz może skorzystać z POGOTOWIA SMS - wysłać sms z prośbą o modlitwę na nr 502 298 209. Imiona księży z poleceniem modlitwy w ich intencji są raz w miesiącu wysyłane e-mailem do osób, które chcą wspierać duchownych.

Dołączenie do grupy modlących się jest proste - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Oprócz internautów stałymi „współpracownikami” zapewniającymi troskę duchową o prezbiterów są siostry betlejemitki z Grabowca, siostry karmelitanki z Gdyni i z Suchej Huty, siostry betanki i grupa osób zrzeszona w Betańskiej Misji Modlitwy za Kapłanów oraz osoby chore i cierpiące odwiedzane przez gdańskich kapłanów w czasie pierwszopiątkowych i pierwszosobotnich wizyt.

Od miesiąca już ponad 180 kapłanów z 71 krajów (w tym takich egzotycznych jak Tanzania, Papua Nowa Gwinea czy Martynika) jest otaczanych codzienną modlitwą.
« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione