nasze media MGN 07/2024

kai/p

dodane 12.05.2009 10:00

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży na wakacje


Kursy nauki języków obcych, warsztaty taneczne i kulinarne oraz nauka savoir vivre`u - to niektóre kolonijne propozycje Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży na zbliżające się wakacje.

Tak jak w latach ubiegłych Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych koloniach i obozach języków obcych organizowanych w ramach inicjatywy „Lato 2009”.

Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego odbywać się będą m.in. w Krakowie, Murzasichlu koło Zakopanego, Drohiczynie oraz Ustce. W ramach obozów przewidziane są gry i zabawy w języku obcym, konwersacje oraz wypełniające cały dzień zajęcia i ćwiczenia, podczas których naukę języków obcych łączy się z wypoczynkiem.
W ramach nauki języka dzieci i młodzież zdobywać będą także umiejętności kulinarne, taneczne czy sportowe. Naukę języków będzie można połączyć także z jazdą konno, spływem kajakowym, a nawet nauką savoir vivre`u.

Naukę języków organizuje Szkoła Języków Obcych „eMKa”, powołana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Program kursów i materiały edukacyjne opracował wykładowca akademicki dr Marek Kuczyński - członek Akcji Katolickiej, autor książek do nauki języka angielskiego, w tym bestselleru pt. „Angielski dla Twoich potrzeb”.

Szczegółowe informacje na temat kursów językowych oraz zgłoszenia dostępne są w warszawskim biurze KSM przy ul. Miodowej 17/19 czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00 oraz pod nr tel. (0-22) 531 72 09 lub mailem: biuro@pkr.ksm.org.pl, a także na stronie: www.emka.ksm.org.pl
« 1 »