nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021

ekai.pl/p

dodane 27.02.2009 09:46

Dzieci nagrywają płytę z Michałem Żebrowskim

Dwójka podopiecznych świetlicy „Promyk dnia”, prowadzonej przez ojców franciszkanów w Chęcinach, zwyciężyła w castingu do płyty „Mały Książę” z udziałem Michała Żebrowskiego.

W ogólnopolskim konkursie na najlepiej czytające dzieci uczestniczyły wszystkie świetlice środowiskowe sieci „Promyk Dnia”, których w Polsce jest ok. 30. Przesłuchanie najlepszych małych lektorów odbyło się w Warszawie w siedzibie Telewizji Polskiej. Dzieci z Chęcin pojechały tam z ojcem Pawłem Chmurą, opiekunem świetlicy i gwardianem franciszkańskiego klasztoru. – Dzieciaki zwiedzały studio, pracowały z reżyserem, a Michał Żebrowski nawiązał z nimi dobry kontakt – mówi o. Chmura. Ostatecznie do nagrania płyty zakwalifikowało się ok. dziesięciu młodych aktorów z różnych świetlic w Polsce.
Z franciszkańskiej świetlicy w Chęcinach Michał Żebrowski wysoko ocenił Tomasza Szczepanika i Martę Bojko i zaprosił ich na najbliższy weekend do Warszawy do udziału w nagraniu płyty. Nie wiadomo jeszcze, jaką rolę dzieci otrzymają.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione