nasze media Najnowszy numer MGN 04/2023

ekai.pl/k

dodane 09.02.2009 14:41

Internetowy fan-klub Kardynała

Kard. Stanisław Dziwisz ma swój fan-club - podaje serwis eka.pl

Fani metropolity krakowskiego założyli profil na popularnym portalu społecznościowym Nasza-klasa. Do czwartku, 5 lutego, zapisało się tam 390 wirtualnych „znajomych” kard. Dziwisza.

Profil „Fan Klub kard. Stanisława Dziwisza” liczy 390 znajomych. Rejestrują się w nim zarówno osoby świeckie, jak i kapłani i zakonnicy. Do grona znajomych zapisują się także właściciele kont założonych dla upamiętnienia Jana Pawła II. Są tam więc m.in. „Jan Paweł II na zawsze w sercach naszych”, „Jan Paweł II papieska Barka”, „Jan Paweł II Santo Subito”.

Wśród znajomych Fan Klubu kard. Stanisława Dziwisza jest spora grupa dzieci i młodzieży, czciciele Różańca oraz Matki Boskiej Opolskiej. Jest także Fan Club biskupa Antoniego Długosza.

„Fan Klub kard. Stanisława Dziwisza” to profil, w którym umieszczona jest biografia metropolity krakowskiego oraz bogata galeria jego zdjęć. Użytkownik nie jest zapisany do żadnej klasy ani szkoły. Nie bierze też udziału w dyskusjach na forach internetowych. O popularności profilu świadczy ilość komentarzy. Wiele osób wpisuje tam kierowane do metropolity krakowskiego życzenia i pozdrowienia. Wśród wpisów są też prośby o pomoc i modlitwę.

« 1 »