nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022

KAI/k

dodane 22.04.2008 09:12

Bazar Dobroczynny na warszawskiej Pradze

Występy klowna i teatru stworzonego przez uczniów Specjalnego Ośrodka-Szkolno-Wychowawczego w Pruszkowie - to jedna z atrakcji Bazaru Dobroczynnego, który odbędzie się przy katedrze św. Floriana na Pradze.

Bazar organizują w najbliższą sobotę 26 kwietnia małżonki ambasadorów i przedsiębiorców.

Dochód z bazaru zostanie w połowie przekazany Kurii warszawsko-praskiej na pomoc dla potrzebujących w dzielnicy, a w połowie - Specjalnemu Ośrodkowi-Szkolno-Wychowawczemu w Pruszkowie.

Na bazarze będzie można nabyć odzież, biżuterię, książki, płyty, wyroby rękodzieła artystycznego a także żywność i napoje pochodzące z różnych egzotycznych krajów.

Organizatorzy przygotowują również loterię fantową, w której do wygrania będą bony na krótkie pobyty w hotelach, kolacje w restauracjach, sprzęt gospodarstwa domowego oferowane przez sponsorów tego przedsięwzięcia.

W tym roku, przy katedrze św. Floriana na Pradze odbędzie się także III Jarmark Floriański organizowany przez warszawsko-praskie duszpasterstwo środowisk twórczych i sportu oraz urząd dzielnicy Praga-Północ.

Tegoroczna edycja Jarmarku zaplanowana na 10-11 maja będzie miała szczególny wymiar, gdyż w tym roku przypada 360. rocznica nadania praw miejskich Pradze.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione