nasze media MGN 07/2024

KAI/k

dodane 06.12.2007 12:13

"Piętnastka" - jubileuszowy koncert zespołu NEW LIFE`m

Jubileuszowy koncert NEW LIFE`m, pierwszego w Polsce profesjonalnego zespołu sceny chrześcijańskiej, odbędzie się 15 grudnia w Łódzkim Studio Toya. Podczas studyjnego występu, uświetniającego 15-lecie istnienia zespołu, powstanie koncertowe DVD.

W Łodzi NEW LIFE'm zagra w niezmiennym od 15 lat składzie: Piotr Jankowski, Joachim Mencel, Marcin Pospieszalski i Robert Cudzich. Towarzyszyć im będzie Natalia Niemen i Basia Włodarska oraz chórek zaprzyjaźnionych artystów i orkiestra pod dyrekcją Huberta Kowalskiego.

Do udziału w koncercie zaproszeni zostali także m.in. mieszkający od wielu lat w Polsce meksykański perkusista Thomas Sanchez, saksofonista Łukasz Kluczniak oraz młody utalentowany trębacz Daniel Pomorski. Niespodzianką będzie również koncert zespołu Full Power Spirit, który zagra o godz.16.30 jako support przed jubileuszowym koncertem. Natomiast nad pogodną atmosferą wieczoru będzie czuwał konferansjer Tomasz Zubilewicz.

Produkcją koncertowego DVD zajmą się dwaj członkowie zespołu - Marcin Pospieszalski i Joachim Mencel. Rejestracja koncertu odbędzie się za pośrednictwem 10 kamer. Oprócz koncertu na DVD zarejestrowany zostanie także cały pobyt zespołu w Łodzi oraz próby i cykl przygotowań do koncertu.

Zespół zapowiada, że w Studiu Toya publiczność usłyszy zarówno stare, dobrze znane utwory, jak i nowe kompozycje, które zostaną umieszczone na nowej płycie NEW LIFE`m.(...)

Szczegóły na temat zespołu, jubileuszu oraz możliwość zakupu biletu na koncert - na stronie internetowej: www.pietnastka.pl.

« 1 »