nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023

KAI/k

dodane 21.11.2007 09:45

Jubileuszowy koncert zespołu New Life' M

24 listopada, New Life' M obchodzić będzie 15-lecie swego istnienia. Z tej okazji odbędzie się jubileuszowy koncert pt. "Piętnastka".

Organizatorzy spodziewają się ponad tysiąca uczestników z całej Polski.

Jubileuszowy koncert odbędzie się 24 listopada o godz. 18 w Studiu Toya w Łodzi.

Wezmą w nim udział: Natalia Niemen, Basia Włodarska, Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Piotr Jankowski oraz Robert Cudzich. Koncert uświetnią zaproszeni goście, m.in. mieszkający od wielu lat w Polsce meksykański perkusista Thomas Sanchez, saksofonista Łukasz Kluczniak oraz bardzo zdolny młody trębacz - Daniel Pomorski. Niespodzianką będzie również koncert zespołu Full Power Spirit, który zagra o godz.16.30 jako suport przed jubileuszowym koncertem. Natomiast nad pogodną atmosferą wieczoru będzie czuwał konferansjer Tomasz Zubilewicz.

Podczas koncertu "Piętnastka" zostanie zarejestrowana płyta DVD (z 10 kamer), nagrania koncertu dokona także Program III Polskiego Radia.

"New Life' M to fundament zjawiska zwanego sceną chrześcijańska w Polsce" - podkreśla o. Andrzej Bujnowski. "To, co robią jest wzorem dla wszystkich muzyków ze środowiska" - dodaje dominikanin.

Opinię tę potwierdza Robert Friedrich (Litza) z 2 Tm 2,3 i Arki Noego: "To był pierwszy zespół, który zaczął odważnie i otwarcie śpiewać o Panu Bogu, o Jezusie. Nie bali się tego robić. Byli dla nas inspiracją. Nie dość, że grali i śpiewali o Panu Bogu, to jeszcze żyli tak, że to potwierdzało, że to co śpiewali jest prawdą" - podkreśla Friedrich.

Szczegóły na temat zespołu, jubileuszu oraz możliwość zakupu biletu na koncert - na stronie internetowej: www.pietnastka.pl.

« 1 »