nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021

onet.pl/g

dodane 26.07.2007 14:29

Kubica nie zostanie mistrzem świata

- Robert Kubica nie zostanie mistrzem świata, dopóki nie zapewnimy mu samochodu, którym będzie mógł walczyć z McLarenami i Ferrari. W tym sezonie osiągnęliśmy już nasz cel - mówi Mario Theissen, szef teamu BMW Sauber.

Kubica, poza słabym początkiem sezonu, kiedy szwankował jego bolid, regularnie zajmuje wysokie miejsca. Tak samo Heidfeld, dzięki czemu BMW Sauber z bezpieczną przewagą zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji konstruktorów. Nie ma też szans awansować, bo bolidy Ferrari i McLarena są za mocne.

- Wiemy, że teraz, w środku sezonu, nic już nie zrobimy - mówi Theissen. - Nie dogonimy Ferrari i McLarena. Możemy tylko utrzymywać tę stratę, którą mamy. Na kolejny krok przyjdzie czas, kiedy będziemy budować samochód na 2008 rok To wtedy wszystko się decyduje. To będzie nasza szansa. W tym sezonie już osiągnęliśmy swój cel. Ale nie powiedziałbym, że czujemy się bezpiecznie. W tym biznesie nigdy nie można używać takich sformułowań. Jeżeli to robisz, tracisz czujność i przegrywasz - kończy.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione