nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021

KAI/g

dodane 26.07.2007 10:15

"Jarmark cudów" w telewizji

Bioenergoterapia, spirytyzm, tarot, okultyzm - to tematy nowego programu telewizyjnego pt.: "Jarmark cudów". Pierwszy odcinek zaplanowano na 4 sierpnia. Kolejne 7 odcinków zostanie nadanych w soboty i niedziele sierpnia w TVP3. Początek programu, który poprowadzą Robert Tekieli i Iwona Schymalla o godz. 21.05.

Niektórzy specjaliści twierdzą, że z toksycznymi duchowościami zetknęło się już 3-5 milionów Polaków. To przede wszystkim dla nich, ale także ku przestrodze, powstał "Jarmark cudów", który przedstawia konkretnych ludzi i ich prawdziwe historie.

- Mówimy o magii, bioenergoterapii, wróżeniu z kart tarota, metodach kontroli i doskonalenia umysłu, pozytywnego myślenia, tematach, które zapełniają łamy kolorowych pism dla kobiet, wchodzą do szkół i dziś wydają się normalnymi elementami współczesnej kultury - mówi współtwórca programu Robert Tekieli.

W programie pokazywane będą świadectwa ludzi, którzy przedstawiają się z imienia i nazwiska i opowiadają swoje historie. Skomentują je księża, psychologowie i terapeuci, którzy spotykali ludzi uwikłanych w podobne praktyki. Coś, co wyglądało zupełnie niewinnie i było zapowiedzią pozytywnych zmian w życiu człowieka, np. odzyskanie zdrowia, pociągało za sobą wielkie cierpienie i wysokie koszty duchowe. Pokazane zostaną źródła ich cierpień, autorzy programu spróbują wyjaśnić, dlaczego świadkowie mówią, że przeżyli piekło na ziemi, a czas, w którym byli poddani tym praktykom, określają jako największą traumę w swoim życiu.

Bohaterami programu są zwykli ludzie: nauczyciele, lekarze, przedsiębiorcy, robotnicy, studenci, ludzie w różnym wieku, różnych wyznań i z różnych środowisk, których łączy to, że przeszli przez piekło na ziemi. Zgodzili się opowiedzieć o swoich doświadczeniach, żeby ostrzec innych przed grożącym im niebezpieczeństwem.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione