nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021

wiara.pl

dodane 09.07.2007 09:56

Z Franciszkiem i Klarą na całość

"Z Franciszkiem i Klarą idziemy na całość" to hasło jubileuszowego, bo XX Franciszkańskiego Spotkania Młodych, które pod koniec lipca rozpocznie się w Kalwarii Pacławskiej koło Przemyśla.

Temat tegorocznego spotkania to próba refleksji nad chrześcijańskim powołaniem do świętości, realizowanym jedynie poprzez radykalne opowiedzenie się po stronie Jezusa.

- Poprzez świadectwo osób, które w swoim życiu podążają drogami Ewangelii, pragniemy zachęcić młodych ludzi do konkretnego odpowiedzenia na Chrystusowe zaproszenie: "Pójdą za mną!". Wcale nie przez życie kapłańskie czy zakonne - o nie! Pragniemy, abyśmy wspólnie odkryli w każdym z nas najpiękniejsze powołanie, jakie mógł otrzymać człowiek - powołanie do życia w prawdziwej Miłości! - wyjaśniają organizatorzy spotkania.

Podczas długich wieczorów specjalnie dla uczestników FSM zagrają m.in.: 40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach z Wrocławia, Arka Noego, 2 Tm 2,3, Rafał Rudawski, Adam Rymarz i przyjaciele oraz Zespół Regau z Warszawy.

Franciszkańskie Spotkanie Młodych rozpocznie się o godz. 15.00 w czwartek, 26 lipca, i potrwa do wtorku, 31 lipca.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione