nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021

dziennik.pl/g

dodane 31.05.2007 07:08

Beenhakker ma już jedenastkę

Boruc - Wasilewski, Bąk, Żewłakow, Bronowicki - Błaszczykowski, Dudka, Lewandowski, Krzynówek - Żurawski, Smolarek. Tak prawdopodobnie będzie wyglądał wyjściowy skład Polski w meczu z Azerbejdżanem - wynika z dzisiejszego treningu.

Leo Beenhakker podczas drugiego dziś treningu podzielił kadrę na dwie jedenastki. Pierwsza drużyna zagrała właśnie w takim zestawieniu.

Rano trener reprezentacji przeprowadził zajęcia w formie zabawy. Podzielił kadrę na cztery zespoły, które rywalizowały w siatkonogę. W mini-turnieju zwyciężył zespół w składzie Maciej Żurawski, Maciej Iwański, Mariusz Ujek, Grzegorz Rasiak, Marek Saganowski i Łukasz Piszczek.

Drugi trening był poświęcony przede wszystkim taktyce, jaką sztab szkoleniowy szykuje na Azerbejdżan. Piłkarze rozegrali między sobą sparing. W obu treningach uczestniczyli wszyscy zawodnicy. Żaden z piłkarzy nie narzekał na kłopoty ze zdrowiem.

W czwartek po śniadaniu, reprezentacja opuści wroniecki hotel Olympic i uda się na poznańskie lotnisko Ławica. Stamtąd ok. godz. 10.45 czarterowym samolotem "biało-czerwoni" odlecą do Baku, gdzie w sobotę zagrają z Azerbejdżanem. Następnego dnia czeka ich przeprowadzka do Erewania i przygotowania do spotkania z Armenią.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione