nasze media MGN 06/2021

dziennik.pl/g

dodane 15.05.2007 16:35

Fabiański jest rozchwytywany

Ledwo co bramkarz warszawskiej Legii podpisał kontrakt z Arsenalem Londyn, a już chce go wypożyczyć z drużyny "Kanonierów" FC Watford. Zespół, który w tym sezonie spadł z angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, jest zainteresowany rocznym wypożyczeniem Polaka - donosi dziennik "Daily Mirror".

Menedżer Watford Aidy Boothroyd przyznał, że obserwował Fabiańskiego od stycznia i był bardzo zainteresowany jego pozyskaniem, ale stracił nadzieję, gdy do wyścigu o Polaka włączył się Arsenal.

Według Boothroyda, 22-letni Fabiański nie ma szans na regularne występy w Arsenalu w najbliższym sezonie, gdyż wciąż niepodważalna jest pozycja prawie 38-letniego Niemca Jensa Lehmanna.

"U nas mógłby zdobywać doświadczenie, które później przyda mu się w Arsenalu" - stwierdził menedżer Watfordu, którego bramki przez dwa ostatnie lata bronił utalentowany młody Anglik Ben Foster. Po zakończonym w niedzielę sezonie wraca on do Manchesteru United, skąd był wypożyczony.

Fabiański przed tygodniem przebywał w Londynie, gdzie przeszedł testy medyczne. W piątek francuski menedżer Arsenalu Arsene Wenger poinformował, że w przerwie letniej czterokrotny reprezentant Polski zostanie bramkarzem tego klubu, a kontrakt zostanie podpisany wkrótce.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione