nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021

dziennik.pl/g

dodane 12.04.2007 15:55

Angielskie kluby biją się o Saganowskiego

Strzela gola za golem. Nic więc dziwnego, że kilku trenerów klubów angielskich chętnie widziałoby go w swoim zespole. Na razie Marek Saganowski gra dla Southampton. Jednak po sezonie wszystko może się zmienić. Polskim napastnikiem interesuje się Watford.

Szkoleniowiec tego klubu, Adrian Boothroyd, już raz testował "Sagana". W styczniu jednak Anglik nie zdecydował się na zakup Polaka. Skorzystali na tym szefowie Southampton. Wypożyczyli z francuskiego Troyes naszego napastnika i na pewno tego nie żałują.

W zespole "Świętych" Polak spisuje się znakomicie i zdobył już 9 goli w 12 meczach. Wyczyny "Sagana" odbiły się głośnym echem na Wyspach. Nic więc dziwnego, że opiekun Watford znów zainteresował się naszym piłkarzem.

Boothroyd jest gotów wyłożyć na transfer Polaka 1,6 mln euro. Na tyle bowiem wyceniana jest karta naszego zawodnika, wypożyczonego do Southampton z Troyes. Obecny klub Saganowskiego chce go zatrzymać u siebie, ale nie wiadomo, czy będzie w stanie zapłacić tyle pieniędzy Francuzom.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione