nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021

KAI/k

dodane 13.11.2006 12:31

Magazyn muzyczny

"Ruah" kwartalnik poświęcony muzyce chrześcijańskiej, na początku listopada br. zawiesił wydawanie drukowanej wersji pisma. 11 listopada wystartowała wersja internetowa.

Na stronie www.ruah.pl internauci mogą zapoznać się nieodpłatnie ze wszystkimi artykułami, nowego, 36. numeru czasopisma.

Wśród artykułów pojawia się m.in rozmowa z Moniką Dziurlikowską o jej debiutanckiej płycie "Moja Latarnia" i z Robertem "Litzą" Friedrichem (2 Tm 2,3) o nowym krążku "888".

Godna polecenia jest też analiza Pawła Gzyla o tym, kto za oceanem był prawdziwym prekursorem w muzyce chrześcijan.

W numerze tym Redakcja wyjaśnia też m.in. dlaczego musiała zawiesić wersję drukowaną "Ruah" ale i zdradza plany na przyszłość.

W nowym roku strona internetowa ukaże się w odświeżonej oprawie graficznej, wzbogacona o szerszą od obecnej funkcjonalność. Portal będzie jednocześnie e-gazetą i dynamicznym serwisem informacyjnym, oferującym muzyczne nowości. Jak piszą twórcy nowego medium, nadal - choć w nowej formule - pismo będzie współpracować z rozgłośniami radiowymi i festiwalami. Aktualna jest także oferta patronatu medialnego "Ruah" nad muzycznymi imprezami i ukazującymi się płytami.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione