nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 05.12.2023 10:54

Rodzinna gra planszowa w klimacie biblijnym.

Jesteś jednym z dwunastu wybranych: uzdrawiaj, wypędzaj złe duchy, głoś Królestwo Boże.

Palestyna 2000 lat temu.
Kusi Cię diabeł  , nękają nieprzychylni faryzeusze, a Ty działasz nie zważając na upał  i burzę  , w święto Paschy i Szabat  , bo chcesz uzdrowić jak najwięcej Potrzebujących. Twoja popularność rośnie i jesteś wystawiany na próby.
Czy zachowasz skromność i nie stracisz z oczu prawdziwego celu? Czy nie zabraknie Ci przyjaznych dusz, znajomych żeglarzy  , podróżujących Beduinów  , którzy pomogą Ci zrealizować misję i przetrwać czekające Cię kryzysy?
Zmęczenie da Ci się we znaki, ale to właśnie wiara będzie Twoją największą siłą. Pokaż, że nie bez powodu to właśnie Ty zostałeś POSŁANY.
Jeśli treść Pisma nie jest Ci obca, szczególnie ucieszą Cię nawiązania Biblii i zrozumiesz m.in.: dlaczego Jan szybciej chodzi po górach  , dwóch apostołów zwanych jest „Synami Gromu”  , a monet jest dokładnie trzydzieści…  
Wstań, weź swój pionek i zagraj!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o grze, warto wejść w link: https://wspieram.to/poslani. Znajdują się tam przykłady kart, figurki Jezusa, a także możecie posłuchać samego autora, jak wyglądały kulisy powstawania gry  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..