nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023

Gabriela Szulik

dodane 20.01.2022 11:43

Wytnij, zawieś, czytaj

Najnowszy, lutowy numer Małego Gościa, specjalnie dla nałogowych czytelników

Czytelnicy Małego Gościa czytają, a więc na pewno mają ulubione książki. W najnowszym numerze nasi dziennikarze (ja też ;) pochwalili się książkami swojego dzieciństwa. Opowiedzieli jakie książki chłonęli z wypiekami na twarzy.
To ciekawe, że pamięta się pierwsze przeczytane książki. Ciekawe, o jakich książkach nasi czytelnicy będą kiedyś opowiadać dzieciom.
Astrid Lindgren, autorka dziesiątek książek dla dzieci, m.in. o przygodach Pippi Långstrump czy dzieci z Bullerbyn mówiła, że jeśli raz ktoś poznał, co to znaczy mieć radość z czytania książek, to już bez nich nie potrafi się obejść.
Dlatego w najnowszym numerze MGoscia zachęcamy do czytania. Dla jednych już Trwają ferie, dla innych za chwilę się zaczną. Jest więcej czasu. Śnieg nie zawsze i nie wszędzie będzie a książka jest zawsze pod ręką. Na pewno macie książki, które czekają na przeczytanie – ja też takie mam ;).
Kto czyta, ten zna to wyjątkowe uczucie… Siadasz z książką wygodnie i po przeczytaniu kilku stron jesteś już tam, gdzie jej bohaterowie. A żeby nikt w czytaniu nie przeszkadzał, w lutowym numerze mamy dla Was specjalny dodatek: dwustronną zawieszkę na drzwi. Korzystajcie z niej często.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..