nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 23.09.2021 13:22

Odblaskowa Szkoła

Zespół Szkoły i Przedszkola w Złotej po raz kolejny bierze udział w konkursie

Organizatorami są: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego,  Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

(…) Nasza szkoła od wielu lat jest najprężniej w powiecie brzeskim wspiera bezpieczeństwo uczniów. Trzy razy zajęliśmy pierwsze miejsca w konkursach na bezpieczną szkołę. W tym roku mamy ambicje na podium w Małopolsce!

Konkurs trwa od września do października. Jako nauczyciele swoje działania kierujemy nie tylko do swoich uczniów, ale także ich rodziców i dziadków. Mamy wiele pomysłów do zrealizowania które, mamy nadzieję, zainteresują naszych uczniów a tym samym podniosą poziom bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Cała Złota jest zaangażowana w akcję pt. ”Złota rymuje – bezpieczeństwo promuje”. Efektem ma być powstanie Złockiej broszury z rymowankami o bezpieczeństwie. Zapraszamy do śledzenia naszych działań na stronie szkoły i Facebooku.

Anna Kuryło, nauczyciel w ZSiP w Złotej

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..