nasze media Najnowszy numer MGN 12/2023

Gabriela Szulik

dodane 28.06.2021 09:16

Przed nami widoki

Wakacje rozpoczęte - czas otworzyć oczy i zobaczyć więcej. Kasia - nasza czytelniczka - taki widok ma w ogrodzie

Co trzeba zrobić, by zobaczyć piękny widok? Przed wszystkim trzeba otworzyć oczy. Można wyjechać, wyjść, wyruszyć, ale jeśli ktoś oczy zamknie oczy, również oczy serca. nie zobaczy nic, choćby nawet wyjechał na Majorkę, Seszele czy Hawaje. Wszędzie dla takiego, będzie nudno i zwyczajnie.

Nasza czytelniczka Kasia - która przysłała nam zdjęcie - najpiękniejszy widok świata ma w swoim ogrodzie. Zachęcamy, przysyłajcie zdjęcia wakacyjnych widoków. Nawet jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie - nieziemski widok na pewno znajdziecie. Trzeba tylko wyjść z domu i otworzyć szeroko oczy. Bo jedno jest pewne, w domu przed komputerem, smartfonem czy innym ekranem jakiś widok piękny może zobaczycie, ale na pewno go nie przeżyjecie tak jak w realu.

W wakacyjnym numerze Małego Gościa znajdziecie osiem miejsc w Polsce, skąd widać więcej, lepiej, piękniej. A takich miejsc jest dużo, dużo więcej - dzięki Wam na pewno je poznamy.

Nie zapomnijcie o naklejce „Przed nami widoki”, którą też w tym numerze znajdziecie. Przyklejcie ją na auto, jeśli będziecie z rodzicami szukać widoków, albo na rower jeśli pojedziecie rowerem. Tam, gdzie coś Was zachwyci albo zadziwi zróbcie zdjęcie z naklejką albo z wakacyjnym numerem „Małego Gościa”, a my chętnie pokażemy Wasze widoki innym. 

Wszystkie pojawią się na naszej stronie w internecie, a niektóre pokażemy we wrześniowym numerze Małego Gościa.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..