nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020

msp

dodane 21.06.2020 10:35

Archidiecezja. Premiera MWM

Ministrancka Wytwórnia Muzyczna powraca. „KATO STYL ŻYCIA” to zupełnie nowy i oryginalny utwór, który premierę miał w niedzielę 21 czerwca o godz. 18.

Najnowsza produkcja jest próbą wprowadzenia rozpoznawalności, zdobytej dzięki coverom, na nowy poziom.

– To będzie weryfikacja, czego oczekują nasi odbiorcy – mówi Mateusz Wyszogrodzki. – Docierały do nas już wcześniej głosy, że moglibyśmy przygotować coś, co jest od początku do końca nasze. Nie możemy tylko „lecieć” na coverach – uzupełnia Romek Bodzioch.

„KATO STYL ŻYCIA” jest zarówno w warstwie wizualnej, jak i tekstowej, mocno osadzony w kontekście służby liturgicznej i życia wiarą na co dzień. – Chcieliśmy, żeby to był pozytywny katolicki przekaz, ale jednocześnie, żeby to wszystko nie było pompatyczne – mówi Patryk Paszko.

Członkowie MWM zdają sobie sprawę z tego, że niektórzy mogą uznać „KATO STYL ŻYCIA” za zbyt śmiały. – Chcieliśmy, żeby to było inne. Liczymy na dużo dobrego szumu i na to, że będzie głośno o Kościele w pozytywnym kontekście – mówią zgodnie.

Znaną z poprzednich produkcji szóstkę: Kacpra Gieronia, Sebastiana Wróbla, Romka Bodziocha, Adriana Fiszera, Mateusza Wyszogrodzkiego i Patryka Paszko wsparli profesjonaliści. Autorem bitu jest Mateusz Jankowski. Teledysk powstał we współpracy z Creartive Film Production, a za mix/mastering odpowiadał Paweł Kruszewski.

Premiera „KATO STYL ŻYCIA” jest połączona z uruchomieniem sklepu z gadżetami dla fanów.

Kanał YouTube Ministranckiej Wytwórni Muzycznej znajdziesz tu: MWM

MWM - KATO STYL ŻYCIA
MWM - Ministrancka Wytwórnia Muzyczna
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione