nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023

pie/ Biuro prasowe LEDNICA 2000

dodane 06.05.2020 21:10

Młodzi pytają czy w tym roku odbędzie się spotkanie w Lednicy

Organizatorzy odpowiadają: "To będzie petarda!".

Na sobotę 6 czerwca zaplanowane jest tegoroczne Spotkanie Młodych LEDNICA 2020 pod hasłem "Cały Twój", nawiązującym do 100. rocznicy urodzin papieża św. Jana Pawła II. Sytuacja epidemiczna w kraju nie pozwala jednak na zorganizowanie spotkania w takiej samej formule, jak do tej pory. "Dziś wiemy już na pewno, że 6 czerwca 2020 roku chcemy być razem, lecz w nieco innej formie" - informują organizatorzy zapraszając na #Lednicawdomu.

Młodzi pytają czy w tym roku odbędzie się spotkanie w Lednicy  

"W poczuciu odpowiedzialności przenosimy spotkanie z Pól Lednickich do... Waszych domów - wyjaśniają. - Chcemy się połączyć z Wami przez Internet i wszystkie możliwe środki przekazu".

Organizatorzy Spotkania Młodych LEDNICA 2020 zachęcają do jeszcze głębszego rozważania tych słów "Cały Twój", jako wyrazu ufności i nadziei, jakiej nam dziś potrzeba. "Dołożymy wszelkich starań, aby 6 czerwca był jak zawsze dniem pełnym radości, tańca i śpiewu, entuzjastycznego przeżywania wiary, miłości i nade wszystko wyboru Chrystusa! Zapraszamy więc Młodych, ale również Dzieci, Motocyklistów i Seniorów, ponieważ w tym roku łączymy te spotkania w jedno".

Na stronie internetowej www.lednica2000.pl można znaleźć 33-dniowe rekolekcje #Lednicawdomu, poprzez które można przygotować się do spotkania 6 czerwca. "Włóż w te rekolekcje całe swoje serce, wypłyń z Maryją na głębię Miłości Jezusa, a zobaczysz i przekonasz się, że owoce tych rekolekcji Cię zaskoczą" - przekonują organizatorzy.

"Lednica to entuzjazm wiary, a więc niech on trwa! Chcemy razem z Wami celebrować to, co w Spotkaniach Lednickich najpiękniejsze - wybór Chrystusa, radość i uśmiech, śpiew, taniec, wspólną modlitwę i adorację. Zrobimy, co w naszej mocy, abyśmy mogli tego razem doświadczyć jak najpełniej. Zapraszamy Was, by już dziś, w pełnym zaufaniu Bogu, powierzyć ten czas przygotowań i powiedzieć: Cały Twój. W tym wyjątkowym roku nie może Was z nami zabraknąć! Bądźmy razem 6 czerwca".

Więcej informacji na stronie www.lednica2000.pl i w mediach społecznościowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..