nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020

Joanna Juroszek Joanna Juroszek

dodane 28.02.2020 09:36

Zobacz więcej - Wielki Post z "Małym Gościem"

Co piątek będziemy wam zdradzać, co zrobić, żeby lepiej przeżyć Mszę świętą.

"Wielka tajemnica wiary" -  pod takim hasłem przeżywamy aktualny rok duszpasterski.

Dlatego proponujemy, by najmłodsi uczestnicy nabożeństw Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście pogłębili swoją wiarę w obecność Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, by zobaczyli więcej i z większą pobożnością przeżywali każdą Mszę Świętą i z większą wiarą przyjmowali Jezusa.

Naszym czytelnikom oraz dzieciom przeżywającym Wielki Post z materiałami duszpasterskimi "Małego Gościa" co tydzień będziemy dawać wskazówki, co robić, żeby Eucharystię przeżyć piękniej, by poznać jej niezwykłe tajemnice.

W pierwszy tydzień Wielkiego Postu dzieci otrzymują planszę w kształcie monstrancji z napisem "Zobacz więcej". Co tydzień dostaną kolejny obrazek, który nakleić należy wokół napisu. Aby przeczytać drobnym drukiem zapisane wskazówki można skorzystać z lupy, jaką dołączyliśmy do marcowego "Małego Gościa".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione